Svíčková s Amnesty

19.12.2011 14:51

Amnesty International slaví 20 let působení v České republice a 50 let existence ve světě. Přijďte zažít lidská práva jinak a oslavte s námi narozeniny jídlem. Jako bonus získáte recept na svíčkovou od renomovaného kuchaře Pavla Sapíka.

V rámci GRAND RESTAURANT FESTIVALU proběhne 29. ledna 2012 v nejlepší restauraci roku 2012 Terasa U Zlaté studně netradiční událost, tzv. Svíčková s Amnesty. Šéfkuchař vítězné restaurace Pavel Sapík pro Vás připraví jedinečný labužnický zážitek, který možná trumfne i ten od maminky.

Amnesty International k tomu přidá skutečnou svíčku a nezvykle dobrý pocit po klasickém českém jídle. Výtěžek z každé svíčkové v restauraci Terasa U Zlaté studně (vítěz GR 2012) bude totiž použit na ochranu lidských práv v Číně, Íránu a Sýrii. Přijďte si pro dobrý pocit korunovaný nejlepším českým jídlem!

Prvním podporovatelem kampaně Amnesty International za nespravedlivě vězněné se stal v květnu 2011 bývalý prezident Václav Havel, za kterého Amnesty bojovala v době, kdy byl i on uvězněn.

—————

Zpět