Poděkování z občanského sdružení M.O.S.T

24.05.2012 18:36

Z občanského sdružení M.O.S.T., které pořádá festival ProTibet, ale hlavně pomáhá tibetským uprchlíkům v Indii, přišlo dodatečné poděkování naší skupině za to, že jsme se letos ke zmiňovanému festivalu v Hradci Králové připojili a v rámci Dne Tibetu jsme na vstupném vybrali 450 Kč pro potřeby školy Gyalten. My zase děkujeme těm, kteří na naši březnovou akci do Sluneční čajovny přišli.

Více viz zpráva níže. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mockrát Vám děkujeme, že jste se zapojili do Festivalu ProTibet 2012. Vaší podpory si nesmírně vážíme, neboť i díky Vám se nám podařilo zajistit jídlo pro 100 dětí z tibetské školy Gyalten (podrobnější  informace  o této škole najdete zde).

Tím však naše činnost zdaleka nekončí. Pomáháme také tibetským dětem, které uprchly z Tibetu do indického exilu. Poskytujeme jim nový domov, jídlo, lékařskou péči a hlavně vzdělání. Jednou z nich je také nadaná sedmnáctiletá Tenzin.

Tenzin utekla z Tibetu před deseti lety a dnes žije v dětské exilové vesničce na severu Indie. Doma snila o tom, že se stane doktorkou a bude léčit nemocné. Teď si za svým snem skutečně jde. Díky laskavé podpoře našich dárců chodí každý den do školy a pilně studuje. Přiznala se nám, že se jí někdy stýská, ale s úsměvem pak dodala: “Víte, můj život má teď ale smysl.“

Přidejte se k nám! Společně můžeme změnit život dalšího dítěte.

Na našich webových stránkách najdete fotografie dětí, které aktuálně potřebují Vaši pomoc.

Pokud nemůžete či nechcete přispívat pravidelně, velmi oceníme také jednorázové dary, případně i kontakty na firmy z Vašeho okolí, které by se mohly stát naším partnerem. Děkujeme Vám za Vaši vstřícnost.

S přátelským pozdravem

Ing. Kateřina Rybová
Public Relations

Občanské sdružení M.O.S.T.

—————

Zpět