Dobrušský majáles s Amnesty

05.05.2012 14:00

 

Moc si vážíme pozvání, kterého se nám i letos dostalo od pořadatelů majálesu v Dobrušce. Naše hradecká skupina Amnesty International tak i tento rok svým skromným dílem přispěje k příjemné atmosféře obnovené tradice místních hudebně-studentských setkání. Rádi se s vámi v sobotu 5. května od 14.00 hod. potkáme na naší první letošní festivalové zastávce. Aktivismu zdar, a Amnesty International zvláště!:)

-------------------------------------------------------------------------------------------- 

Májáles se pro východočeskou Dobrušku pomalu ale jistě stává tradicí. Letošní ročník je již třetí v pořadí a nabídne program doposud nevídaný. A na co se mohou potencionální návštěvníci těšit? Začneme od podlahy. První účinkující kapelou budou domácí 35th MAYDAY.

K vidění bude také originální drum show a nesmíme zapomenout na malé překvapení, které organizátoři připravili až na úplný závěr. Další aktivity bude mít na starosti sdružení Vješák, Amnesty International a další. Před zahájením samotné akce se uskuteční typický majálesovský průvod v maskách napříč městem. Na místě nebudou chybět stánky s občerstvením, přičemž na své si přijdou i vegetariáni. Točit se bude místní pivo Rampušák a pro milovníky míchaných nápojů bude připraven i speciální Drink bar.
Vstupné dobrovolné!
 

 

—————

Zpět